PracaOferty pracy Dąbrowa Górnicza › Doradca ds. nieruchomości mieszkaniowych

Kto szuka:

Nowa Deweloper sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradca ds. nieruchomości mieszkaniowych

Lokalizacja:

Dąbrowa Górnicza

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do obowiązków Doradcy ds. nieruchomości mieszkaniowych należeć będzie:
  • Sprzedaż mieszkań w biurze sprzedaży dewelopera,
  • Obsługa klienta zgodnie z wewnętrznym procesem obsługi klienta Nowa Deweloper,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Prowadzenie spotkań doradczo - sprzedażowych, oraz negocjacji z klientami,
  • Bardzo dobra znajomość oferty mieszkań, usług dodatkowych oraz lokalnego rynku nieruchomości,
  • Organizacja dokumentacji do przeprowadzanej transakcji,
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz bieżąca praca w systemie CRM,
  • Raportowanie do Kierownika działu sprzedaży oraz Zarządu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowo - handlowym (min. 2 lata), w tym w oparciu o cele i KPI,
  • Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości,
  • Dobra organizacja pracy oraz nastawienie na wyniki,
  • Wysoka kultura pracy, komunikatywność,
  • Zapał i energia do działania oraz chęć rozwoju,
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi informatycznych (CRM, Google workspace, Asana, Microsoft Office).

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm deweloperskich,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - B2B,
  • Laptop i telefon służbowy,
  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony współpracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Nowa Deweloper sp. z o.o.

branże: Sprzedaż