PracaOferty pracy Chrzanów › Procurement Project Manager (Packaging)

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Procurement Project Manager (Packaging)

Lokalizacja:

Chrzanów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Chrzanów
NR REF.: 1185446

Obecnie dla naszego Klienta zlokalizowanego w Chrzanowie prowadzimy rekrutację na stanowisko Procurement Project Manager - Packaging.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Stworzenie i koordynowanie projektu zakupowego
  • Zaplanowanie i omawianie etapów oraz celu realizacji projektu z innymi zespołami
  • Organizowanie przetargów
  • Wyszukiwanie i wybór dostawców, pozyskiwanie ofert, negocjacje warunków umów
  • Analizy ofert, kosztów i dostawców
  • Prowadzenie projektów oszczędnościowych
  • Monitorowanie i raportowanie KPI

Idealny kandydat posiada:
  • Co najmniej 10-letnie doświadczenie w zakresie zakupów strategicznych opakowań
  • Doświadczenie w negocjacji i zarządzaniu umowami
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Doskonałe umiejętności analityczne

Nasz Klient oferuje:
  • Ciekawą pracę
  • Medicover

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: HAYS

branże: Logistyka / Transport / Zakupy