eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sulęcin › HANDLOWIEC

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

HANDLOWIEC

Lokalizacja:

Sulęcin

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0145

Obowiązki:

Jako Handlowiec - będziesz odpowiedzialny/a za obsługę klientów w salonie. To także mnogość sytuacji, w których będziesz mógł wykazać się zdolnościami interpersonalnymi, przyjaznym podejściem do klientów oraz doświadczeniem w sprzedaży.

Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich:
Zapewnienie najwyższego poziomu Standardu Obsługi Klienta.
Atrakcyjne przedstawienie funkcjonalności i atutów mebli oraz możliwości aranżacyjnych,
Określanie potrzeb klienta i dopasowanie oferty do jego oczekiwań,
Kompleksowe doradzanie w zakresie funkcjonalności sprzętu AGD i elementów wyposażenia wnętrz,
Kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów.​

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • umiejętność organizacji pracy
  • UMIEJĘTNOŚCI HANDLOWE-NEGOCJACJE
  • łatwość nawiązywania kontaktów

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy: BATOREGO 3, 69-200 Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż