eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Boguchwała › GRAFIK KOMPUTEROWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

GRAFIK KOMPUTEROWY

Lokalizacja:

Boguchwała

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1297

Obowiązki:

projektowanie i skład materiałów (czasopism, ulotek, gazetek reklamowych, kalendarzy itp.)
retusz zdjęć
przygotowywanie materiałów do druku,
obsługa systemu druku cyfrowego

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW ADOBE
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • ZNAJOMOŚC PROGRAMÓW: COREL, PHOTOSHOP

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • : Znajomość programu Adobe IndesignOczekujemy:doświadczenia w pracy grafika komputerowego i obsłudze drukarki cyfrowejbardzo dobra znajomości Corel oraz Adobe (InDesign, Ilustrator, Photoshop) - warunek koniecznykreatywności i poczucia estetykiumiejętności pracy pod presją czasu oraz z wieloma równoległymi projektamisamodzielność, własna inicjatywa, Oferujemy:zatrudnienie na pełen etatzarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania (podstawa + premia),niezbędne narzędzia pracypraca jednozmianowa, pon-pt.

Miejsce pracy: KOLEJOWA 15, 36-040 Boguchwała, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Grafika / Kreacja artystyczna / Fotografia