PracaOferty pracy Bydgoszcz › SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W DZIALE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH (NR 0971)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH W DZIALE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH (NR 0971)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0971

Obowiązki:

1. kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
2. współpraca z komórkami organizacyjnymi PBŚ w zakresie tworzenia dokumentacji niezbędnej do wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz wyboru prawidłowego trybu udzielenia zamówienia publicznego,
3. weryfikacja wniosków zakupowych pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami, w szczególności ustawą Prawo zamówień publicznych oraz regulacjami wewnętrznym,
4. udział w pracach Komisji Przetargowej (w tym sprawowanie funkcji sekretarza komisji przetargowej, udział w badaniu i ocenie oferty, sporządzanie protokołów),
5. udział w przygotowywaniu umów o udzielenie zamówienia publicznego,
6. przygotowywanie niezbędnych dokumentów zamówienia do publikacji na platformie zakupowej oraz publikowanie ogłoszeń w Biuletynie Zamówień Publicznych i Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej,
7. udział w opiniowaniu zmian w umowach o udzielenie zamówienia publicznego pod względem zgodności z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych,
8. archiwizacja dokumentacji przetargowej i nadzór nad jej obiegiem,
9. weryfikacja realizacji umów w kontekście ubezpieczenia, zabezpieczenia należytego wykonania oraz koordynowanie procesu zwrotu wniesionych zabezpieczeń finansowych,
10. przygotowywanie odpowiedzi na odwołania oraz innych dokumentów związanych z wniesionymi środkami ochrony prawnej,
11. bieżące doradztwo w sprawach dot. zamówień publicznych,
12. udział w przygotowaniu i aktualizacji regulacji wewnętrznych dotyczących zamówień publicznych,
13. udział w przygotowaniu planu postępowań,
14. udział w obsłudze kontroli, w szczególności przygotowywanie dokumentów do weryfikacji.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania kwalifikacyjne kandydata:- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia,- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,- praktyczna znajomość przepisów prawa i procedur związanych z udzielaniem zamówień publicznych, w tym: Kodeksu cywilnego, ustawy Prawo zamówień publicznych orazaktów wykonawczych do tej ustawy,- doświadczenie w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych, w szczególności postępowań powyżej 130.000 PLN,- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,Dodatkowe atuty :- wykształcenie uzupełniające w zakresie Prawa zamówień publicznych,- doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,- znajomości platformy - https://platformazakupowa.pl/.Pożądane predyspozycje :- umiejętność planowania zadań w ramach czasu pracy i pracy w zespole,- umiejętność pracy pod presją czasu i ilości realizowanych zadań,- dokładność, zaangażowanie, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,- praktyczna znajomość pakietu MS Office,- zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy: Prof. Sylwestra Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia:1. CV i list motywacyjny,2. kserokopia dyplomu ukończenia szkoły wyższej,3. dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.Miejsce składania ofert (osobiście lub pocztą):Osobiście: Dział Spraw Pracowniczych, Al. Prof. Sylwestra Kaliskiego 7, bud A, pok. A016Za pośrednictwem poczty:Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Dział Spraw Pracowniczych,Al. Prof. Sylwestra Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz z dopiskiem Dział Zamówień Publicznych - specjalista ds. zamówień publicznych.kontakt w godz. 8.00-14.00:tel. 52 374 94 16

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa