eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Brzeg › Pracownik rozlewni (k/m)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Pracownik rozlewni (k/m)

Lokalizacja:

Brzeg

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • pakowanie i rozpakowywanie artykułów spożywczych przy linii produkcyjnej,
  • obsługa maszyny pakującej oleje i margarynę.

Wymagania:
  • książeczka sanepidu lub gotowość do wyrobienia,
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod zakład,
  • pełen etat,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • dostęp do portalu pracowniczego MyTrenkwalder- umowy, paski oraz inne dokumenty w jednym miejscu.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację z załączonym CV przez portal.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 602142899 (od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Patron Sp. z o.o., nr cert. 2611.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł