PracaOferty pracy Bochnia › Elektromechanik- praca od zaraz!

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektromechanik- praca od zaraz!

Lokalizacja:

Bochnia

małopolskie

Zadania:

  • Diagnoza awarii i ich usuwanie
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn
  • Wykonywanie przeglądów, oraz napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Angażowanie się w projekty zmierzające do zwiększenia wydajności i produktywności maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad przezbrajaniem maszyn

Wymagania

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • Wykształcenie techniczne o profilu: elektryka , automatyka
  • Doświadczenie w diagnozowaniu i usuwaniu napraw maszyn i urządzeń
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu min. 2 lata
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

Oferta
  • Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + dodatki)
  • Możliwość związania się z Firmą na stałe
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: Medicover, Karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

  • Wynagrodzenia pracowników w działach personalnych w 2022 roku

    Wynagrodzenia pracowników w działach personalnych w 2022 roku

    W 2022 roku mediana całkowitych zarobków w działach personalnych wynosiła 6 670 PLN. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało mniej niż 5 200 PLN, a 25% najwyżej wynagradzanych zarabiało więcej niż 9 000 PLN.

  • Praca w sezonie świątecznym - czego oczekiwać od pracodawcy?

    Praca w sezonie świątecznym - czego oczekiwać od pracodawcy?

    Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.