PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Pracownik biurowy (stażysta, student)

Zarządzanie i Pośrednictwo Nieruchomościami Katarzyna Keller

Stanowisko:

Pracownik biurowy (stażysta, student)

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy osoby do pracy biurowej. Oto co oferujemy i czego oczekujemy.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zgłoszeń o awariach i kontakt z podwykonawcami,
  • Prowadzenie rozliczeń członków wspólnot mieszkaniowych (po wsześniejszym przeszkoleniu),
  • Kontakt z klientami w zakresie rozliczeń, zaległości, nadpłat, itp.,
  • Redagowanie prostych pism i ogłoszeń,
  • Obsługa korespondencji.

Oferujemy:

  • Staż płatny,
  • Możliwość podjęcia długofalowej współpracy po 6-miesięcznym okresie stażu,
  • Zdobywanie doświadczenia  w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń,
  • Pracę w kameralnej atmosferze.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Biegłość w posługiwaniu się komputerem,
  • Umiejętność korzystania z Word i Excel,
  • Umiejętność redagowania prostych pism oraz ogłoszeń,
  • Uprzejmość i kultura osobista,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Komunikatywność w kontaktach z klientami i podwykonawcami.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tematach związanych z zarządzaniem nieruchomościami.
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Zarządzanie i Pośrednictwo Nieruchomościami Katarzyna Keller

branże: Administracja biurowa