eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Młodszy Architekt

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Młodszy Architekt

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Opracowywanie projektów architektonicznych z uwzględnieniem kubatury.
  • Analiza i optymalizacja przestrzeni w projektowanych obiektach.
  • Współpraca z zespołem projektowym oraz udział w spotkaniach z klientami.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (dyplom magisterski kierunku Architektura i Urbanistyka) - warunek konieczny.
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy przy wszystkich fazach projektu (od koncepcji po projekt wykonawczy)
  • Biegła znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie: AutoCad
  • Doświadczenie w projektowaniu obiektów z uwzględnieniem kubatury.
  • Umiejętność analizy kubatury budynków i przestrzeni.

Oferujemy:

  • wdrożenie programu Revit
  • Interesującą pracę.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura