eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Biała Podlaska › MŁODSZY KUCHARZ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MŁODSZY KUCHARZ

Lokalizacja:

Biała Podlaska

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0768

Obowiązki:

przygotowywanie potraw zgodnie z jadłospisem i pobranym prowiantem na cały dzień, właściwe wykonywanie obróbki wstępnej i termicznej przygotowywanych potraw, porcjowanie i wydawanie potraw, dbałość o jakość i ilość przyrządzanych posiłków, pobieranie z magazynu produktów żywnościowych,
dbałość o należyty stan sanitarno - higieniczny wytwarzanych potraw, sprzętu oraz pomieszczeń kuchennych zgodnie z wymogami Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Dobrej Praktyki Higienicznej systemu HACCP, pobieranie próbek żywności, właściwe jej oznakowanie i przechowywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami

(godziny pracy według harmonogramu czasu pracy)

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy przy żywieniu zbiorowym: posiadanie orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do wykonania badań w celu wydania ww. orzeczenia, dyspozycyjność - praca w systemie dwuzmianowym, umiejętność pracy w zespole, wymagania dodatkowe: doświadczenie zawodowe w gastronomii

Miejsce pracy: Dokudowska 19, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: DOKUMENTY NIEZBĘDNE: Cv, list motywacyjny, kopia dokumentu potwierdzającego posiadane wykształcenie, kopia orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznego - w przypadku posiadania przez kandydata/kandydatkę ww. dokumentu, oświadczenie o niewspółpracowaniu z organami bezpieczeństwa w latach 1944-1990 (nie dotyczy kandydatów/kandydatek urodzonych 1 sierpnia 1972r. lub później)DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE:kopia dokumentu potwierdzającego posiadane doświadczenie w gastronomii, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych - jeżeli w zakresie tych danych są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust.1 RODO,Dokumenty należy złożyć do dnia 22.04.2024r. Decyduje data stempla pocztowego/osobistego dostarczenia ofert do urzędu.MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:Nadbużański Oddział Straży Granicznejul. Trubakowska 222-100 ChełmDokumenty należy przesyłać pocztą na wyżej wymieniony adres lub składać osobiście w Kancelarii Jawnej Komendy Oddziału pod ww adresem w godz. 7.30-10.00 i 12.30-15.00 w dni robocze.Wzór oświadczeń dostępny jest pod adresem http://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl w zakładce Praca->Pracownicy cywilni->Oświadczenie dla kandydatów do pracy poza korpusem służby cywilnejTechniki/metody naboru: weryfikacja formalna nadesłanych ofert, rozmowa kwalifikacyjna.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż