eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Aleksandrów Kujawski › GŁÓWNY KSIĘGOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Lokalizacja:

Aleksandrów Kujawski

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0220

Obowiązki:

1. Prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami.
2. Nadzorowanie gospodarki środkami budżetowymi, ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowości wydatkowania środków oraz zawierania umów z punktu widzenia przepisów finansowych.
3. Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi.
4. Dokonywanie wstępnej kontroli:
- zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,
- kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych.
5. Przygotowywanie projektów planów finansowych i sprawozdawczości z ich wykonania.
6. Opracowanie planów finansowych oraz bieżąca kontrola ich wykonania, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi z rachunku bankowego.
7. Dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym oraz kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych.
8. Prowadzenie ewidencji syntetycznej i analitycznej dochodów i wydatków.
9. Przestrzeganie dyscypliny finansów publicznych oraz tajemnicy służbowej.
10. Sporządzanie naliczeń odpisów na zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, planu i sprawozdawczości funduszu, przekazywanie naliczonych odpisów oraz nadzorowanie prawidłowości potrąceń i kontrolowanie zgodności wydatków z regulaminem i przepisami prawa.
11. Przygotowywanie analiz, sprawozdań budżetowych i finansowych oraz deklaracji VAT-7 i innych bieżących informacji.
12. Kontrola prawidłowości inwentaryzacji przeprowadzonej w szkole (rozliczenie inwetaryzacji rocznej).
13. Gromadzenie i przechowywanie dochodów księgowych oraz pozostałej dokumentacji przewidzanej ustawą.
14. Odpowiedzialność za całokształt prac związanych z dzialalnością finansowych - księgową jednostki.
15. Wykonywanie innych zadań powierzonych przez Dyrektora Szkoły, nie ujętych w powyższych zadaniach, a wynikających ze specyfiki głównego księgowego.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Co najmniej trzyletni staż pracy. Znajomość obsługi programów komputerowych w tym finansowo - księgowych - ProgmanCV należy składać w siedzibie szkoły do dnia 30.04.2024 r.

Miejsce pracy: Wyspiańskiego 4, 87-700 Aleksandrów Kujawski, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: > podanie o przyjęcie do pracy.> życiorys (CV) z dokładnym przebiegiem pracy zawodowej;> kopia dyplomu potwierdzającego wykształcenie wyższe, poświadczonego za zgodność z orginałem kandydata;> kopie świadectw pracy potwierdzających staż pracy lub świadczenia potwierdzjące staż pracy, poświadczone za zgodność z orginałem przez kandydata;> oświadczenia podpisane własnoręcznie przez kandydata o:- posiadaniu obywatelstwa polskiego,- posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,- korzystaniu z pełni praw publicznych,- braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,- braku kary zakazu zajmowania stanowisk związanych z dysponowaniem środkami publicznymi, o któych mowa w art. 31 ust. 1 pkt 4 ustawy z dnia 17 grudnia 2004 r. o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 289, z 2023 r. poz. 1030, 1532),- wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 1781).Osoba wybrana przed podpisaniem umowy będzie zobowiązana do przedstawienia zaświadczenia z Krajowego Rejestru Sądowego o niekaralności i Rejestru sprawców przestępstw na tle seksualnym.CV należy składać w siedzibie szkoły do dnia 30.04.2024 r.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA POMOCNIK ZBROJARZA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA KIEROWNIK KUCHNI

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Księgowość / Audyt