PracaOferty pracy Kościan › Зварювальник MAG - umowa o pracę - без нічних змін - безкоштовне житло від працедавця - Kościan

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Зварювальник MAG - umowa o pracę - без нічних змін - безкоштовне житло від працедавця - Kościan

Lokalizacja:

Kościan

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Агенція працевлаштування KS Service S.A. – номер сертифікату KRAZ 23286.

Для перевіреного клієнта, фірми з багаторічно позицією на міжнародному ринку, фірми, що займається виробництвом промислових платформ у  Krzywinie, відкриваємо набір кандидаті на посаду:

Зварювальник MAG / Krzywiń

Маєте досвід роботи зварювальником методом MAG?

Вмієте читати технічні креслення та шукаєте надійну роботу на umowa o pracę ?

Надішліть своє CV (резюме) та зателефонуйте за номером: 571 243 506

Пропонуємо:

• umowa o pracę від першого дня працевлаштування;

• висока зарплата - дізнайся за номером 571 243 506;

• робота на дві зміни: 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 + надгодини для охочих;

• комфортне житло на кошт фірми;

Робота полягає в:

• зварюванні чорного металу згідно технічним кресленням;

• підтримка порядку на робочому місці;

Вимоги:

• досвід роботи зварювальником MAG;

• вміння читати технічні креслення;

• польська мова на комунікативному рівні;

Готові на нові виклики та прагнете долучитись до професійної команди зварювальників?

Надішліть своє CV та зателефонуйте 571 243 506 (08:00 - 16:00 пн-пт)

Agencja Zatrudnienia KS Service, Poznań ul., Libelta 22/5

Benefity:

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Zakwaterowanie
  • Międzynarodowa Firma

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Pracy sezonowej nie zabraknie. Ile można zarobić w wakacje?

    Pracy sezonowej nie zabraknie. Ile można zarobić w wakacje?

    Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi wysyp ofert pracy sezonowej. Eksperci są przekonani, że i w tym roku chętni na dodatkowy zarobek nie będą mieli większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia i to zarówno w Polsce, jak i poza jej ...

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.