eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Zbrojarz / Zbrojarz prowadzący

Kto szuka:

Lambda S.A.

Stanowisko:

Zbrojarz / Zbrojarz prowadzący

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w prowadzeniu prac zbrojarskich,
  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego oraz kręcenia długimi cęgami.

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu,
  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje , Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),
  • Dowozimy codziennie z mieszkania na budowę,
  • Dostajesz narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Podpisujemy umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (do 13 EURO na rękę wykwalifikowany zbrojarz/do 15 EURO na rękę zbrojarz prowadzący),
  • Jeśli potrzebujesz wcześniej wypłatę otrzymasz od nas zaliczkę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Lambda S.A.

branże: Praca fizyczna