PracaOferty pracy Holandia › Tokarz konwencjonalny / Mechanik

Kto szuka:

Forte United B.V.

Stanowisko:

Tokarz konwencjonalny / Mechanik

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje obowiązki:

Jako tokarz konwencjonalny będziesz pracować przy produkcji małoseryjnej i specjalistycznej. Masz doświadczenie w pracach tokarskich, szczególnie w przypadku małych serii i pojedynczych części. Jesteś przyzwyczajony do pracy z małymi tolerancjami. Pracujesz niezależnie i potrafisz samodzielnie przeprowadzać prace kontrolne i konserwacyjne oraz rozwiązywać problemy.

Praca może dotyczyć nowych produktów, ale także naprawiania produktów.

Rozmiary produktów będą bardzo duże, od małych do bardzo dużych.

Oprócz konwencjonalnego toczenia możliwe jest również wszelkiego rodzaju montaż i inna konwencjonalna obróbka metali.

Nasze oczekiwania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w toczeniu konwencjonalnym
  • Doświadczenie z różnymi materiałami
  • Zdolny i przeprowadzający własną kontrolę
  • Potrafi rozwiązać każdy problem
  • Języki podstawowy angielski

To jest to, co oferujemy

  • Umowa: Możliwa długoterminowa umowa z możliwością stałego pobytu w przyszłości
  • Rozpocznij: tak szybko, jak to możliwe
  • Godziny dziennie: 38 godzin tygodniowo
  • Pieniądze wakacyjne: 8%
  • Dni świąteczne: naliczane co miesiąc w oparciu o liczbę przepracowanych godzin
  • Miejsce pracy: Holandia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione dobre zakwaterowanie (z własnym pokojem).
  • Ubezpieczenie zdrowotne: zapewniane jest podstawowe ubezpieczenie zdrowotne, którego koszty pokrywasz w wysokości 33,50 € rocznie tydzień
  • Ruch w pracy w budynkach mieszkalnych: Transport publiczny możliwy i płatny (jeśli nie, oferujemy taką możliwość korzystać z samochodu służbowego)

Krótki opis firmy

Forte United jest agencją pracy działającą w branży Inżynierskiej. Specjalizujemy się w profesjonalistach z branży metalowej i działamy zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Odnosimy sukcesy dzięki naszej sieci zawodowej na europejskim rynku pracy i naszemu know-how w zakresie rekrutacji międzynarodowej.

Jesteśmy świadomi rozwoju sytuacji w Twojej dziedzinie. Nasze zadania są różnorodne i fachowo dobierane. Rozumiemy, że praca w innym kraju to ogromny krok. Dzięki temu możesz być pewien profesjonalnego i intensywnego coachingu w Holandii. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży skupiamy odpowiednich ludzi w Europie.

Dodatkowe informacje:

Czy praca rozpoczyna się od razu? TAK

Liczba wakatów: Kilka firm w Holandii

Czy praca jest na zmiany? Mamy pracę na 1, 2 i 3 zmiany

Dni robocze Głównie od poniedziałku do piątku

Godziny pracy Możliwość zmiany dziennej, popołudniowej i nocnej

Czy możliwa jest praca nocna? TAK, w systemie 3 zmianowym

Moda lub płatność co tydzień

Dodatek z systemu wynagradzania za pracę zmianową i nadgodziny

Czy podajesz zakres wynagrodzeń brutto? W zależności od doświadczenia zawodowego

Jaki jest rodzaj umowy? Rozpoczęcie pracy w naszej agencji, w przyszłości umowa na stałe z firmą, jeśli kandydat jest zainteresowany.

Jakie są godziny pracy? Pełny etat

Czy CV od kandydatów są obowiązkowe? TAK

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Forte United B.V.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura