eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Technik Utrzymania ruchu

Kto szuka:

VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o

Stanowisko:

Technik Utrzymania ruchu

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Uruchamianie, oraz testy funkcjonalne i akceptacyjne złożonych urządzeń, systemów próżniowych sterowanych mikroprocesorem, hodowli kryształów, metrologii lub plazmy,
  • Kompletowanie dokumentów testowych i odbiorowych na podstawie ustaleń umownych w porozumieniu z klientem.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub ukończone techniczne szkolenie zawodowe,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, w mowie i piśmie,
  • Najlepiej kilkuletnie doświadczenie zawodowe,
  • Niezawodny i precyzyjny sposób pracy.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pewną pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • Ciekawą i różnorodną dziedzinę działalności z miłymi współpracownikami,
  • Kompleksowe świadczenia socjalne,
  • Kurs języka niemieckiego,
  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (Mieszkanie/Pokój jednoosobowy z dostępem do internetu i TV).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Stolarz - Cieśla Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Operator CNC

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: VPA RECRUITMENT AGENCY sp. z o.o

branże: Produkcja / Przemysł