eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Technik serwisu pomp ciepła

Kto szuka:

workconcept service GmbH

Stanowisko:

Technik serwisu pomp ciepła

Lokalizacja:

Niemcy, cały kraj

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Workconcept Service GmbH to niemieckie przedsiębiorstwo które od 2012 roku z powodzeniem działa na niemieckim rynku pracy, świadcząc usługi w zakresie pośredniczenia w zatrudnianiu pracowników w każdej dziedzinie przemysłu. Naszym głównym zadaniem jest znalezienie w krótkim czasie dobrego, stabilnego i długotrwałego zatrudnienia. Jesteśmy uczciwą oraz kompetentną firmą działającą w ramach niemieckiego prawa pracy. Każdego pracownika traktujemy z szacunkiem i indywidualnie a oferty pracy dobieramy według posiadanego przez kandydata wykształcenia i kwalifikacji

Jobs ID 885

Miejsce zatrudnienia: w całym kraju, Niemcy

Wymiar pracy: pełen etat (40 godzin tygodniowo)

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Wynagrodzenie: zależne od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac kontrolnych, konserwacyjnych i serwisowych w zakresie klimatyzacji, systemów chłodniczych i pomp ciepła
  • Testowanie parametrów systemu i procesów, mechaniczne i elektryczne rozwiązywanie problemów i usuwanie usterek
  • Przeprowadzanie konwersji w celu optymalizacji systemów
  • Instalowanie systemów lub ich części zgodnie z planem
  • Terminowa i ukierunkowana realizacja zadań
  • Zorientowana na usługi obsługa klienta i udział w dyżurach telefonicznych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niemiecką umową o pracę na czas nieokreslony
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne
  • możliwość przejęcia przez klienta
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • pewne i terminowe wynagrodzenie

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie w branży metalowej (np. operator maszyny do cięcia)
  • Znajomość sterowania Heidenhain (5-osiowe)
  • W miarę możliwości kilkuletnie doświadczenie w mechanicznej obróbce narzędzi

Profil osobisty

  • Poczucie odpowiedzialności
  • Pracowitość, zręczność
  • Zrozumienie techniczne
  • Gotowość do wykonywania zadań
  • Umiejętność pracy w zespole, niezawodność
  • Gotowość do okazjonalnej pracy na dodatkowe zmiany w weekendy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Manufacturing Engineer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Pracownik magazynu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: workconcept service GmbH

branże: Informatyka / Telekomunikacja

  • Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...