PracaOferty pracy Holandia › Spawacz MIG 131 - elementy przemysłowe

Kto szuka:

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Stanowisko:

Spawacz MIG 131 - elementy przemysłowe

Lokalizacja:

Holandia, Biddinghuizen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Spawanie oświetlenia przemysłowego i ciepłowniczego oraz elementów wentylacji
  • Praca w metodzie MIG 131 w stali nierdzewnej
  • Grubość materiału 3mm-8mm

Wymagania:

  • Minimum 3 -letnie doświadczenie w spawaniu MIG/MAG
  • Niewymagane certyfikaty spawalnicze
  • Samodzielność i dyspozycyjność do wyjazdu
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 600 euro netto/40h - kwota po wszystkich odtrąceniach za podatki, ubezpieczenie i mieszkanie
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto
  • Stabilne zatrudnienie
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii
  • Ubrania i buty robocze oraz maska spawalnicza
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Covebo Work Office Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna