eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szwecja › Spawacz 136, 111 - Szwecja

Kto szuka:

Baltix.se sp. z o.o.

Stanowisko:

Spawacz 136, 111 - Szwecja

Lokalizacja:

Szwecja

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • spawanie i montaż konstrukcji budowlanych (praca głównie na hali)
  • praca na podstawie rysunku
  • kontrola jakości wykonanych prac

Wymagania:

  • spawanie metodą 136 i 111  - min 3 lata doświadczenia
  • aktualne uprawnienia 136 (warunek konieczny)
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracach warsztatowych i montażu
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych/ suwnic/ zwyżek (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy  o pracę
  • zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • dodatkową prywatną opiekę medyczną (po 3 miesiącach)
  • długofalową współpracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • odzież roboczą
  • program "Premia za polecenie"
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Baltix.se sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna