PracaOferty pracy Holandia › Pracownik produkcji / również dla par / Holandia

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji / również dla par / Holandia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • praca przy linii produkcyjnej - montaż produktów medycznych.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (B1/B2);
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • własnego środka transportu (praca w systemie dwuzmianowym);
  • gotowości do odbycia rozmowy w miejscu pracy (ostatni etap rozmowy odbywa się w miejscowości Medemblik (niedaleko Amsterdamu).

Mamy do zaoferowania:

  • stawkę brutto - 14 EUR / h;
  • dodatek +20% za pracę w godzinach 18:00-24:00 oraz +100% za pracę w dni świąteczne;
  • stałą dopłatę za czas przed i po zakończeniu zmiany na założenie kombinezonu do pomieszczeń czystych;
  • zwrot kosztów dojazdów do pracy;
  • zatrudnienie na holenderskiej umowie o pracę;
  • płatny urlop (27 dni).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna