eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Pracownik montażu

Kto szuka:

Job Invest

Stanowisko:

Pracownik montażu

Lokalizacja:

Holandia, Oisterwijk

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jako technik montażu będziesz wykonywać wszystkie typowe zadania montażowe. Dzięki swojej wiedzy technicznej i umiejętnościom jesteś odpowiedzialny za montaż półproduktów w maszynach rolniczych/ budowlanych. Na podstawie rysunków technicznych i instrukcji zajmiesz się hydrauliką, elektryką, silnikami oraz zgłaszasz błędy w procesie produkcyjnym.

Tobroco Giant

Będziesz pracować dla producenta maszyn jako Pracownik montażu

O pracy

Jako technik montażu będziesz wykonywać wszystkie typowe zadania montażowe. Dzięki swojej wiedzy technicznej i umiejętnościom jesteś odpowiedzialny za montaż półproduktów. Na podstawie rysunków technicznych i instrukcji zajmiesz się hydrauliką, elektryką, silnikami oraz zgłosisz błędy w procesie produkcyjnym.

Firma

Będziesz pracować dla producenta maszyn takich jak koparki i ładowarki teleskopowe. Firma ma siedzibę w Oisterwijk i dostarcza swoje produkty na cały świat-  w ponad pięćdziesięciu krajach

Wymagania

  • Posiadasz wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki, hydrauliki i / lub pneumatyki (np. mechanik samochodowy)
  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne i dobrą znajomość języka angielskiego
  • Masz nastawienie praktyczne i masz duże poczucie odpowiedzialności

Co oferujemy:

  • Dobra pensja (2.575 - 2.800 euro , plus dodatek zmianowy w wysokości 13,3% za każdą godzinę pracy)
  • Ciekawe dodatkowe warunki pracy (27 dni wolnych i 13 dni ADV)
  • Stabilna i rozwijająca się firma
  • Odpowiedzialną pracę na pełen etat w nowoczesnym miejscu pracy

Czy jesteś zainteresowany? Kliknij przycisk poniżej i szybko aplikuj!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-12

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Job Invest

branże: Praca fizyczna