PracaOferty pracy 's-Hertogenbosch › Pracownik ekspedycji w zakładzie mięsnym - Holandia

Kto szuka:

Euro Personnel

Stanowisko:

Pracownik ekspedycji w zakładzie mięsnym - Holandia

Lokalizacja:

's-Hertogenbosch, Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

 dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Praca na ekspedycji w zakładzie mięsnym

Opis stanowiska:

- przygotowywanie do wysyłki
- załadunek i rozładunek
- etykietowanie
- inne prace pomocnicze

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: 13,27 Euro/godzinę brutto BRAK WIEKÓWKI
- przewidywana ilość godzin tygodniowo: przynajmniej 40 - 45
- legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
- ubezpieczenie holenderskie
- zakwaterowanie plus dodatek mieszkaniowy
- pomoc polskiego koordynatora
- cotygodniowe wypłaty na konto
- darmowy dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

OFERTA NIE JEST SKIEROWANA DO PAR

Wymagania stawiane pracownikowi:

- dostępność na dłuższy okres czasu - PRACA NA STAŁE
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- brak przeciwwskazań do pracy w firmie z produktami mięsnymi

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Euro Personnel

branże: Praca fizyczna