PracaOferty pracy Holandia › PRACE MAGAZYNOWE – różne projekty, duży wybór ofert!

Kto szuka:

Euro Work

Stanowisko:

PRACE MAGAZYNOWE – różne projekty, duży wybór ofert!

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

  • Poszukujesz zatrudnienia w logistyce?
  • Interesuje Cię praca magazynowa?
  • Posługujesz się językiem angielskim i wyrażasz gotowość do podjęcia pracy fizycznej?

Jeśli tak – mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję!

Dla naszych klientów w Holandii poszukujemy pracowników do pracy w logistyce. Wakaty obejmują między innymi takie prace jak: order picking (komisjonowanie / kompletowanie zamówień), rozładunek i załadunek transportu, prace w dziale ekspedycji, operowanie wózkiem EPT lub wózkiem widłowym, przygotowywanie zamówień do wysyłki, a także etykietowanie.

Jeżeli poszukujesz zatrudnienia i interesuje Cię praca magazynowa – zgłoś się do nas!

Nasi rekruterzy postarają się dopasować dla Ciebie najlepszą ofertę. We współpracy z wieloma Pracodawcami w Holandii jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie interesujące i stabilne zatrudnienie, które spełni Twoje oczekiwania.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę godzinową brutto: od 13,27 euro/h w górę, w zależności od projektu oraz działu
  • Różne dodatki (zmianowy, za pracę w chłodnych warunkach, za nadgodziny lub nieregularne godziny pracy) - w zależności od projektu oraz działu
  • Stabilną pracę na umowę o pracę na warunkach holenderskich
  • Różne projekty, które zostaną dopasowane do Twoich potrzeb
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2 lub wyższym
  • Gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • Doświadczenie w pracy magazynowej (mile widziane)
  • Elastyczność i pracowitość
  • Prawo jazdy (będzie dodatkowym atutem)

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Euro Work

branże: Praca fizyczna