PracaOferty pracy Holandia › PRACA OD ZARAZ, produkcja, szklarnie DLA PAR W HOLANDII bonusy

Kto szuka:

Goodmorning Sp. z o.o.

PRACA OD ZARAZ, produkcja, szklarnie DLA PAR W HOLANDII bonusy

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Goodmorning Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni osoby do pracy w Holandii w różnych branżach - ogrodnictwo (szklarnie - warzywa, owoce, kwiaty), produkcja (pakowanie sortowanie żywności i innych artykułów)

Dostępne aktualne oferty od zaraz:  116 wolnych miejsc pracy

   Start pracy:   27.05.2024r. i  3.06.2024

  • pracownik produkcyjny przy wodach i napojach gazowanych "sodastream"
  • pracownik produkcyjny przy pakowaniu mięsa (j.ang)
  • pracownik produkcyjny przy rybach i owocach morza
  • pracownik produkcyjny przy pakowaniu ziół
  • pracownik produkcyjny przy czyszczeniu beczek
  • pracownik produkcyjno - szklarniowy przy pomidorkach
  • pracownik produkcyjno - szklarniowy przy pomidorkach koktajlowych
  • pracownik produkcyjno- szklarniowy przy papryce
  • pracownik produkcyjno- szklarniowy przy ogórkach
  • pracownik produkcyjny (pakowanie owoców i warzyw)
  • pracownik produkcyjny przy pakowaniu mięsa świeżego
  • pracownik szklarniowy przy różach (szklarnia oraz sortownie)
  • Pracownik operator wózków jezdniowych Reachtruck
  • pracownik z doświadczeniem w pracy z pomidorami
  • pracownik szklarniowy (praca przy bakłażanach +sortowanie)
  • pracownicy - operatorzy wózków widłowych Heftruck-, reachtruck

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Będziesz idealnym kandydatem jeśli posiadasz:

  • chęci oraz pełne zaangażowanie w wykonywanej pracy
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

OFERUJEMY BONUS NA PRZEJAZD Z POLSKI DO HOLANDII DLA KAŻDEGO

  • zapewniamy bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane co tydzień
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • wypłatę dodatku wakacyjnego
  • dojazd do pracy na terenie Holandii
  • zakwaterowanie w hotelach pracowniczych oraz mieszkaniach tylko o dobrym standardzie
  • elektroniczne podpisanie umowy
  •  zaliczki na Start

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-28

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Goodmorning Sp. z o.o.

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska