PracaOferty pracy okolice Norymberga › Piekarz - blisko granicy PL

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Piekarz - blisko granicy PL

Lokalizacja:

okolice Norymberga, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy piekarzy

Klient prowadzi piekarnie.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długo terminowe zatrudnienie
Miejsce: okolice Norymberga, Niemcy

Obowiązki:
-  wypiekanie chleba,
-  utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania:
- doświadczenie w branży

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- 15 € brutto/h
- darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone w WiFi
- stabilne zatrudnienie
- wsparcie polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania wyjazdu
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pomoc w kwestiach organizacyjnych związanych z wyjazdem

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 664 150 382

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-29

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna