eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Pakowacz przekąsek mięsnych

Kto szuka:

APN Plus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pakowacz przekąsek mięsnych

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
pakowacz przekąsek mięsnych

Miejsce pracy: Zoetermeer - Holandia
Start: praca od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia
Praca w systemie 1 zmianowym
Stawka: podstawa 13,85 € brutto

Praca w firmie Luiten która produkuje przekąski mięsne (kiełbaski, klopsiki itp.),
Zakres obowiązków w zależności od działu:

  • pakowanie zapakowanego produktu do skrzynek i pudełek zbiorczych
  • dobieranie i umieszczanie w magazynie (chłodni lub mroźni) zapakowanego wyrobu gotowego przy użyciu wózka paletowego
  • owijanie palet z zapakowanym produktem i oznaczanie ich etykietami paletowymi
  • czyszczenie sprzętu i środowiska pracy
  • sporadyczne wykonywanie prac w innych działach.

Praca w temperaturze 0-6st C. Dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania komunikacją miejską.

Wymagania

  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • doświadczenie w produkcji spożywcze,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego,

Oferujemy

  • holenderską umowę o pracę,
  • legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  • tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  • dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
  • zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 125 euro/tydz.),
  • holenderskie ubezpieczenie (płatne 35,58 euro/tydz),
  • bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
  • profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: APN Plus Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna