PracaOferty pracy Irlandia › Opiekun / opiekunka w domu seniora, 2200 EUR nettto, Irlandia

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Opiekun / opiekunka w domu seniora, 2200 EUR nettto, Irlandia

Lokalizacja:

Irlandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • pomoc pensjonariuszom w codziennych czynnościach;
  • podstawowa pielęgnacja pensjonariuszy.

Oczekujemy:

  • min. półrocznego doświadczenia pracy jako opiekun osób starszych (w opiece instytucjonalnej, nie osobistej);
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (min. B1);
  • życzliwego podejścia do osób starszych oraz zaangażowania w powierzone obowiązki.

Mamy do zaoferowania:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o irlandzką umowę o pracę;
  • stawkę od 12,70 EUR brutto (w zależności od doświadczenia i znajomości języka stawka może być wyższa - od 1 900 do 2 200 EUR netto / miesiąc);
  • irlandzką umowę o pracę;
  • 8 godzinne zmiany;
  • dodatki płacowe za pracę w nocy, weekendy i święta;
  • darmowe wyżywienie podczas świadczenia pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe