PracaOferty pracy › Opiekun / Opiekunka osób starszych w domu pacjenta lub w domu opieki

Kto szuka:

Work Now Agency

Opiekun / Opiekunka osób starszych w domu pacjenta lub w domu opieki

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Irlandia lub Wielka Brytania

Opis stanowiska:
  • Opieka nad osobami starszymi lub opieka nad osobami niepełnosprawnymi w ich domach.
  • Pomoc przy ubieraniu się, jedzeniu, higienie osobistej, gotowaniu, zakupach, pracach domowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Język angielski - przynajmniej umiarkowane umiejętności komunikacyjne.
  • Doświadczenie w opiekowaniu się innymi w wymiarze zawodowym lub prywatnym.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 2 100 – 2 500 PLN/ tydzień.
  • Praca opiera się na zatrudnieniu (nie ma konieczności zakładania indywidualnej działalności gospodarczej).
  • Opiekun ma zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - mieszkanie bezpośrednio w domu klienta (zakwaterowanie u rodziny klienta bezpłatne nawet w dni wolne).
  • Godziny pracy: 35 godzin tygodniowo (5 dni w tygodniu) + możliwe nadgodziny.
  • 24 dni płatnego urlopu.
  • Zwrot kosztów biletu.
  • Bezpłatnie przetłumaczymy Twoje dokumenty z języka polskiego na język angielski.
  • Zaplanujemy szczegóły Twojej podróży.
  • Zapewniamy bezpłatne szkolenie przed rozpoczęciem pracy.
  • Pracodawca pomoże Ci w obowiązkowej rejestracji w urzędach, wesprze Twój wniosek o numer ubezpieczenia zdrowotnego, uzyskanie zaświadczenia o niekaralności i otwarcie rachunku bankowego.
  • Długoterminowe i stabilne zatrudnienie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Work Now Agency

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja