PracaOferty pracy Epe / Holandia › OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BOCZNEGO (JEDNA ZMIANA)

Kto szuka:

E&A Sp. z o.o.

Stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO BOCZNEGO (JEDNA ZMIANA)

Lokalizacja:

Epe / Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy operatorów wózków widłowych bocznych do jednego z centrów dystrybucji sieci sklepów Wibra. Asortyment jakim się zajmują to min. zabawki, chemia domowa, ubrania oraz akcesoria dla zwierząt. Magazyn znajduje się w miejscowości Epe. Praca odbywa się na ciepłeh hali (18 -22 stopnie) w systemie jednozmianowym.

Zakres obowiązków:

  • Układanie ładunków paletowych zgodnie z wytycznymi
  • obsługa wózka widłowego bocznego

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka godzinowa: €16,52 ( stawka bazowa €14,75 + dodatek zmianowy)
  • sprawne załatwienie formalności związanych z wyjazdem również online
  • umowa o pracę tymczasową na warunkach niderlandzkich oraz dostęp do platformy internetowej gdzie znajdziesz przejrzyste cotygodniowe zestawienia przepracowanych godzin i kosztów, kontrakty, jaarograaf
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • odpłatny dojazd do Holandii zaufanym przewoźnikiem (GTV BUS)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynach,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile wiadziane prawo jazdy,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: E&A Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna