PracaOferty pracy Szwajcaria › Monter Mebli Kuchennych - SZWAJCARIA - Szwajcarska Umowa.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Stanowisko:

Monter Mebli Kuchennych - SZWAJCARIA - Szwajcarska Umowa.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - MONTER  MEBLI  KUCHENNYCH  - SZWAJCARIA.
SZWAJCARSKI PRACODAWCA  - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.

Szwajcarski  Pracodawca zatrudni  Monterów Mebli Kuchennych  na Projekty do Szwajcarii.
Zatrudnienie od   22 , 29 Kwiecień , Maj   i w kolejnych m-cach  2024.

PRACODAWCA  Szwajcarska  Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska  Umowę  o Pracę.

ZATRUDNIAMY  SAMODZIELNYCH  PRACOWNIKÓW  i TEAMY DWUOSOBOWE.
STAWKA   34  -  36  CHF brutto / godz.  + Dieta od 16  CHF  netto / Dzień Pracy.

WYPŁATY  DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik.
Kwota Kwatery od 180 - 220 CHF / TYDZIEŃ. Pokoje zawsze jednoosobowe.

Pracownicy z góry opłacają Koszty Zakwaterowania  za pierwszy Tydzień,
w ostateczności Agencja Szwajcarska opłaca  za Pracownika za pierwsze dni  Zakwaterowania.

W rozliczeniu Podatkowym  od Kwoty Brutto  / m-c   minusuje  się od 12 - 20%
Wysokość Podatku zależy od Kantonu i wieku Pracownika.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
jednak po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

Pracownik Organizuje dla siebie Ubranie Robocze i Obuwie Ochronne.
Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa Zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV
w wersji polskiej lub  niemieckiej  ze zdjęciem w CV lub zdjęcie Kandydata Oddzielnie.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA  -  MONTAZ MEBLI KUCHENNYCH i SZAF WNĘKOWYCH.

Profil Kandydata
doświadczenie w branży + niemiecki w rozmowie komunikatywny,
zawód branżowy nie jest wymagany
auto do wyjazdu nie jest wymagane , ale Zwiększa Szanse na Zatrudnienie.
Pracodawca nie ma  AUT SŁUŻBOWYCH.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny