eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › MONTER KADŁUBÓW

Kto szuka:

PanPol Sp. z o.o.

Stanowisko:

MONTER KADŁUBÓW

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy MONTERÓW  KADŁUBÓW dla holenderskich pracodawców. Do stałej współpracy. Praca w Holandii.

Forma zatrudnienia lub współpracy:
- samozatrudnienie: A1 lub ZZP
- umowa o pracę z holenderską agencją pracy tymczasowej

WARUNKI FINANSOWE:

SAMOZATRUDNIENIE: od 32 / godzinę. Pracownik opłaca sam mieszkanie ( 125 Euro / tydzień ), ubezpieczenie OC i dojazd do pracy.

UMOWA O PRACĘ:

stawka na rękę: 18 Euro / godzinę + 1 Euro netto  / godzinę pracy tzw. wakacyjne i urlopowe.
ubezpieczenie 36 Euro / tydzień.
kilometrówka 0,23 E / km.
Wypłaty tygodniowe na konto. Lista płacy tygodniowo lub co 4 tygodnie na email.
Pracownik powinien mieć własne buty robocze z zabezpieczonymi noskami, kombinezon i ubranie do pracy.
Darmowe mieszkanie ( 2-4 osób ): standardem jest, że każdy ma umeblowany pokój jednoosobowy. Łazienka i kuchnia są współdzielone.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Udokumentowane doświadczenie pracy w zawodzie.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Komunikatywny poziom języka angielskiego lub niemieckiego.
Certyfikat VCA ( holenderski certyfikat BHP ) lub jego niemiecki odpowiednik SCC.
Numer SOFi / BSN ( holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy ; jeśli kandydat nie ma to można to wyrobić bezpłatnie w urzędzie w Holandii ).
Samochód firmowy + paliwo na paragon.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-01

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: PanPol Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny