PracaOferty pracy Szwajcaria › Monter Izolacji Przemysłowych 34 - 36 CHF brutto / godz. + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Monter Izolacji Przemysłowych 34 - 36 CHF brutto / godz. + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

IZOLER - MONTER  IZOLACJI  PRZEMYSŁOWYCH  - SZWAJCARIA.
SZWAJCARSKI PRACODAWCA  - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.

Szwajcarski  Pracodawca zatrudni Monterów Izolacji  Przemysłowych  na Projekty do Szwajcarii.
Pracodawca Szwajcarska  Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska  Umowę  o Pracę

Zatrudnienie  od   22 , 29 Kwiecień ,  Maj   i w Kolejnych Miesiącach  2024.
Lokalizacja Pracy w zależności od Zleceń.

Stawka   34 - 36 CHF brutto / godz.  +  Dieta   16 - 18  CHF netto / Dzień Pracy.
WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.
Kwaterę opłaca Pracownik lub Pracodawca opłaca Koszty  za pierwszy  Tydzień
Zakwaterowania Pracownika i  minusuje   z  Jego Wypłaty.

Kwota Kwatery od 180 - 220 CHF / TYDZIEŃ.  Pokoje zawsze jednoosobowe.

Próg Podatkowy od Dochodów w Szwajcarii od 12 - 20 %
Wysokość  Podatku   zależy od Kantonu od  wieku Pracownika.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
jednak po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa Zainteresowanie  prosimy o przesyłanie CV
aktualne w wersji niemieckiej  lub angielskiej  ze zdjęciem w CV  lub zdjęcie Kandydata  Oddzielnie.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA
IZOLACJA - OCIEPLANIE  INSTALACJI  PRZEMYSŁOWYCH -  Armaflex, Wełna , Blacha.

WYMAGANIA  - PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie w branży co najmniej 2 LATA.
niemiecki lub angielski w rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywny - Poziom A2.

Własne auto do wyjazdu PRIO  w Zatrudnieniu , ale nie jest to Wymóg Konieczny.
Pracodawca nie ma AUT SŁUŻBOWYCH.

Pracownik Organizuje dla siebie Ubranie Robocze i Obuwie Ochronne.
Koszty dojazdu do Szwajcarii  po stronie Pracownika.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Dział techniczny