PracaOferty pracy Niemcy › Mechanik Samochodowy do Niemiec - 2900 € netto

Kto szuka:

Work-Shop Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik Samochodowy do Niemiec - 2900 € netto

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta w 61191 Rosbach lub 61440 Oberusel poszukujemy Mechaników Samochodowych, Mechaników Samochodów Cieżarowych i Asystentów lakiernika ze znajomością języka niemieckiego

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Stawka za 168 godzin:
    Mechanik samochodowy 2900 € netto (do reki)
    Lakiernik 2600 € netto (do ręki)
  • Bonus Paliwowy po 4 Tygodniach 100€ (Jednorazowo)
  • Osoba kontaktowa w ojczystym języku
  • Brak Konta czasu pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie w wolnym czasie od wypadków (Np. W trasie do Rodziny)
  • Premia za polecenie pracownika (200€)
  • Premia za staż w pracy po 3/6/12 Miesiącach (250€/200€/100€)
  • Możliwość cotygodniowych Zaliczek
  • Kwatera jednoosobowa do 600€ Max. (+ Internet, wspólna Kuchnia/Łazienka)

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie w zawodzie - minimum 2 lata
  • Chęć do pracy
  • Uczciwość
  • Samochód do dyspozycji na wyjazd - koniecznie
  • Wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Work-Shop Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe