PracaOferty pracy Holandia › Mechanik aut ciężarowych i naczep

Kto szuka:

Bas Group BV

Stanowisko:

Mechanik aut ciężarowych i naczep

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania

  • osoba z kilkuletnim doświadczeniem na wyżej wymienionym stanowisku
  • mile widziany język: angielski, niemiecki, polski, holenderski lub hiszpański
  • techniczne wykształcenie
  • gotowość do wyjazdu do pracy do Holandii
  • gotowość do pracy w systemie 4 x 1 (cztery tygodnie pracy i jeden tydzień wolnego na wyjazd do Polski)

Oferujemy

  • stałą pracę w autoryzowanym serwisie
  • wysokie zarobki
  • darmowe zakwaterowanie na wysokim poziomie
  • darmowe wyżywienie/obiady
  • darmowe korzystanie z auta służbowego
  • pełna opieka medyczna
  • szkolenia
  • co 4 tygodnie możliwość wyjazdu na 1 tydzień do Polski

Rodzaj pracy: Pełny etat

Wynagrodzenie: ok. 10 tys PLN Netto.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Bas Group BV

branże: Dział techniczny