eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Lakiernik przemysłowy

Kto szuka:

W&F Detacheringen

Stanowisko:

Lakiernik przemysłowy

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lakiernik przemysłowy na mokro.

Firma naszego klienta zajmuje się wykończeniem powierzchni produktów tj. lakierowanie, piaskowanie, śrutowanie.  Postępowość i innowacyjność mają nadrzędne znaczenie przy opracowywaniu rozwiązań korzystnych dla środowiska. Silą firmy jest szeroka gama usług,  dla każdego projektu firma oferuje odpowiednie rozwiązanie.

Obowiazki:

  • Przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
  • Nanoszenie powłok lakierniczych metodą na mokro na dużych i małych elementach
  • Wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów
  • Monitorowanie przebiegu procesu lakierowania
  • Obsługa urządzeń lakierniczych

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie jako lakiernik na mokro,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym ,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B ,
  • mile widziana umiejętność piaskowania produktów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU,
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,
  • dobre warunki mieszkaniowe,
  • transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,
  • długoterminowe zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie pracy,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • darmowy kurs języka niderlandzkiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Cieśla / zbrojarz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA ELEKTRYK NA STATKACH

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: W&F Detacheringen

branże: Praca fizyczna