PracaOferty pracy Rosenkrantz gate 16 0160 OSLO › Kierowca ciężarówki poszukiwany ! Świetna oferta dla kierowców z doświadczeniem z w Oslo!

Kto szuka:

Adecco Solutions AS

Kierowca ciężarówki poszukiwany ! Świetna oferta dla kierowców z doświadczeniem z w Oslo!

Lokalizacja:

Rosenkrantz gate 16 0160 OSLO

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje obowiązki:

Odbiór kontenerów od firmy logistycznej i przewiezienie ich do pociągu

Oferujemy:

  • stawka 220,35-224,35 NOK za godzinę od projektu brutto
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym w cenie 2600 NOK/miesiąc lub bezpłatne zakwaterowanie w chatce robotniczej (wspólna kuchnia i łazienka)
  • praca pon. - wt., śr. - pt. po godzinie 15:00
  • rozpoczęcie projektu ASAP

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagamy:

  • doświadczenia na stanowisku kierowcy (prawo jazdy kategorii C!)
  • znajomość języka norweskiego na poziomie co najmniej B1

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Adecco Solutions AS

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...