PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, wywrotka, system 2/2, 1600 euro na rękę, praca od zaraz

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca CE, wywrotka, system 2/2, 1600 euro na rękę, praca od zaraz

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS OFERTY:

  • Firma znajduje się w okolicy Hanoweru
  • Zestaw – wywrotka naczepa
  • Transport towarów sypkich, po Niemczech
  • Trasy dalekie
  • Jazda autem z nawigacją, lodówką, klimatyzacją

OFERUJEMY:

  • Pensję 1600 euro na reke w systemie 2/2
  • Opcję pobierania zaliczek
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia niemieckie: Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury
  • Pracę w systemie 2/2 lub 3/1
  • Polskojęzyczne wsparcie przez cały okres zatrudnienia
  • Pracę od zaraz

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kat. CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Doświadczenie na naczepie wywrotce
  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA ELEKTROMECHANIK/MECHANIK Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Monter do montażu

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy