PracaOferty pracy Rumia › Opiekunka medyczna / Opiekun medyczny

Kto szuka:

Centrum Rehabilitacyjne-Opiekuńcze Salubre

Stanowisko:

Opiekunka medyczna / Opiekun medyczny

Lokalizacja:

Rumia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • profesjonalna opieka nad rezydentami domu opieki
  • zapewnienie wsparcia dla pacjentów w codziennej toalecie
  • pomoc w ubieraniu się, przebieraniu, spożywaniu posiłków
  • organizacja czasu wolnego dla podopiecznych
  • współpraca z personelem medycznym

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zawodzie
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • wysoka kultura osobista, kreatywność i komunikatywność
  • mile widziane kursy zawodowe i chęć dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • wysoki poziom EMPATII

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • wymiar pracy - cały etat
  • umowa o pracę
  • praca w bardzo nowoczesnym obiekcie opiekuńczym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Centrum Rehabilitacyjne-Opiekuńcze Salubre

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja