PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, system 3-1, 2110/2290 Euro na rękę, BDF Tandem, Kassel, sypialnia na bazie

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca CE, system 3-1, 2110/2290 Euro na rękę, BDF Tandem, Kassel, sypialnia na bazie

Lokalizacja:

Niemcy, Kassel, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Uwaga: w obecnej chwili brak miejsc na tę ofertę pracy

sprawdź w innym terminie lub zostaw kontakt poprzez formularz

Dla naszego Klienta, rodzinnej, niemieckiej firmy specjalizującej się w transportach paletowych, poszukujemy:Kierowców z kategorią C+E KLIENT OFERUJE:
  • Pensja na rękę 2110/2290 Euro w systemie 3/1
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony BEZPOŚREDNIO u niemieckiego klienta
  • Niemieckie świadczenia socjalne: Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne, budowanie niemieckiej emerytury
  • Sypialnia na bazie firmy
  • Pracę od zaraz w stabilnej firmie,
  • Wynagrodzenie ZAWSZE na czas
OPIS OFERTY:
  • Siedziba firmy mieści się w Kassel
  • Trasy dalekobieżne wyłącznie po Niemczech
  • Zestaw – BDF Tandem
  • Auta Mercedes Benz i MAN
OCZEKUJEMY:
  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Doświadczenia na kategorii C+E i z BDF
  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Pierwsza pomoc w miejscu pracy. Jakie są obowiązki firm?

    Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

  • Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wyższe odszkodowanie za wypadek przy pracy

    Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.