PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE – 2700/2850 euro na rękę, coilmulda, brak załadunków i rozładunków, Kolonia, auto na ...

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca CE – 2700/2850 euro na rękę, coilmulda, brak załadunków i rozładunków, Kolonia, auto na ...

Lokalizacja:

Niemcy, Kolonia, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Chcesz jeździć Mercedesami dla firmy z wysoką kulturą pracy? Ta oferta jest dla Ciebie! Nasz niemiecki klient, firma rodzinna, działająca na rynku transportowym od 60 lat, poszukuje KIEROWCÓW KATEGORII C+EKLIENT OFERUJE:

  • Pensję 2700-2850 € na rękę
  • 27 dni płatnego urlopu
  • NIEMIECKĄ umowę o pracę bezpośrednio u niemieckiego klienta
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych (Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne dla całej rodziny, składka emerytalna)
  • Możliwość spania na bazie w weekendy
OPIS OFERTY:
  • Baza firmy znajduje się w okolicach Kolonii
  • Trasy dalekobieżne
  • Zestaw – naczepa z rynną (coilmulda)
  • Brak załadunków i rozładunków
  • Mercedes Benz z dużą kabiną na stałe przypisany do kierowcy
  • Dobre zaplecze socjalne na bazie
OCZEKUJEMY:
  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Rocznego doświadczenia ogólnego w kategorii C+E
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy