PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, 2305-2505 euro na rękę, manewrowy, jazda po placu, praca brak załadunków i rozładunków

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca CE, 2305-2505 euro na rękę, manewrowy, jazda po placu, praca brak załadunków i rozładunków

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kat. CE
  • Doświadczenia w przewozie naczep po terenie firmy
  • Znajomości niemieckiego, angielskiego lub rumuńskiego
  • Karta kierowcy jest mile widziana

OPIS OFERTY:

  • Bliska okolica Frankfurtu nad Menem
  • Firma jest największym pracodawcą w regionie
  • Zestaw: RANGER - kierowca manewrowy
  • Przewóz naczep chłodniczych po placu firmy
  • BEZ ZAŁADUNKÓW/ROZŁADUNKÓW
  • Komunikacja w firmie po niemiecku, angielsku lub rumuńsku

OFERUJEMY:

  • Pensję 2305-2505 euro na rękę
  • Zaliczki do pobrania dla każdego kierowcy
  • DARMOWE zakwaterowanie - oszczędzasz nawet 600€ miesięcznie
  • Niemiecką, stabilną umowę o pracę (czas nieokreślony)
  • Świadczenie socjalne - Kindergeld 250€/dziecko
  • Składki emerytalne i ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie polskojęzycznego opiekuna - od pierwszego dnia pracy!
  • System poleceń nowych pracowników
  • Szybki i sprawny proces rekrutacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy