PracaOferty pracy Belgia › Kierowca C - kontenery z odzieżą, 13,82 € brutto/h, Antwerpen/Aalst, Belgia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Kierowca C - kontenery z odzieżą, 13,82 € brutto/h, Antwerpen/Aalst, Belgia

Lokalizacja:

Belgia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • zbiórka odzieży używanej z kontenerów umieszczonych na terenie miast
  • ręczne opróżnianie kontenerów i załadunek na ciężarówkę
  • dziennie: 10-20 lokalizacji (zawsze w tym samym rejonie)
  • około 2 razy w tygodniu zjazd na bazę w Waregem, w celu rozładunku naczepy
  • specyfika pracy wymaga dobrej kondycji fizycznej

OFERUJEMY:

  • tydzień szkolenia z doświadczonym kierowcą.

  • wynagrodzenie w wysokości 13,82€ brutto/h.

  • 400€-500€ netto/tydzień w zależności od godzin.

  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto.

  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku do czerwca kolejnego).

  • dodatek do stawki podstawowej: 1,45€/h netto.

  • pracę w wymiarze 38-60 godzin tygodniowo.

  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99€/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy).

  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie.

  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • 2 lata doświadczenia w zawodzie kierowcy
  • prawo jazdy C z kodem 95
  • dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego
  • karta kierowcy / cyfrowy tachograf
  • dyspozycyjność
  • ze względu na specyfikę pracy – dobra kondycja fizyczna

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy