PracaOferty pracy Rosenkrantz gate 16 0160 OSLO › Kierowca ciężarówki poszukiwany ! Świetna oferta dla kierowców z doświadczeniem z w Oslo!

Kto szuka:

Adecco Solutions AS

Kierowca ciężarówki poszukiwany ! Świetna oferta dla kierowców z doświadczeniem z w Oslo!

Lokalizacja:

Rosenkrantz gate 16 0160 OSLO

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje obowiązki:

Odbiór kontenerów od firmy logistycznej i przewiezienie ich do pociągu

Oferujemy:

  • stawka 220,35-224,35 NOK za godzinę od projektu brutto
  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym w cenie 2600 NOK/miesiąc lub bezpłatne zakwaterowanie w chatce robotniczej (wspólna kuchnia i łazienka)
  • praca pon. - wt., śr. - pt. po godzinie 15:00
  • rozpoczęcie projektu ASAP

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagamy:

  • doświadczenia na stanowisku kierowcy (prawo jazdy kategorii C!)
  • znajomość języka norweskiego na poziomie co najmniej B1

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Adecco Solutions AS

branże: Logistyka / Transport / Zakupy