PracaOferty pracy Szwajcaria › ELEKTRYK 34 - 36 CHF brutto / godz. + Dieta 16 - 18 CHF netto / Dzień Pracy - Szwajcarska Umowa.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

ELEKTRYK 34 - 36 CHF brutto / godz. + Dieta 16 - 18 CHF netto / Dzień Pracy - Szwajcarska Umowa.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

SZWAJCARIA - PRACA DLA ELEKTRYKÓW  BUDOWLANYCH.
SZWAJCARSKI PRACODAWCA - SZWAJCARSKA UMOWA O PRACE.

Zatrudnienie od  Kwiecień , Maj   i w Kolejnych  Miesiącach 2024.
Lokalizacja  Pracy w zależności od Zleceń.

Szwajcarski Pracodawca Zatrudni  na  Projekty  do  Szwajcarii  Elektryków Budowlanych.
PRACODAWCA  Szwajcarska  Agencja Pracy - Zatrudnienie na Szwajcarska  Umowę o Pracę.

OFERTA PRACY dla SAMODZIELNYCH  ELEKTRYKOW  i  TEAMÓW DWUOSOBOWYCH.

Stawka  34 - 36  CHF brutto / godz.  +  Dieta  16 - 18  CHF netto / Dzień Pracy.
Wypłaty dla Pracowników co Tydzień.

W rozliczeniu Podatkowym w Szwajcarii  Podatek Dochodowy 12 - 20 %
Wysokość Podatku zależy od Kantonu i wieku Pracownika.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.
Kwaterę opłaca Pracownik lub Pracodawca za Pierwszy Tydzień
pokrywa Koszty Zakwaterowania za Pracownika i  minusuje  z  Jego Pierwszej Wypłaty.

Koszt Kwatery od 180 - 220  CHF  / TYDZIEŃ - Pokoje zawsze jednoosobowe.

  • Koszty Ubezpieczenia Zdrowotnego  płaci Pracownik.
  • Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
  • ale po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła Państwa  zainteresowanie
prosimy o przesyłanie CV aktualne w wersji polskiej  lub   niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA  ELEKTRYKA MIESZKANIOWA / BUDOWLANA.

PROFIL KANDYDATA
zawód branżowy  lub Uprawnienia  SEP są Akceptowane.
Doświadczenie w Branży min 2 LATA.
Znajomość jez. niemieckiego  na poziomie Rozmowy Rekrutacyjnej - Poziom A2.

Własne AUTO do wyjazdu PRIO w Zatrudnieniu  - Firma nie posiada  Samochodów  Służbowych.
Pracownik we własnym Zakresie organizuje dla siebie Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne.

Koszty  Przejazdu  do  Szwajcarii po stronie Pracownika.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura