PracaOferty pracy Różne lokalizacje (południowe Niemcy) › ELEKTRYK - 17 € BR/H + OPŁACONE ZAKWATEROWANIE

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

ELEKTRYK - 17 € BR/H + OPŁACONE ZAKWATEROWANIE

Lokalizacja:

Różne lokalizacje (południowe Niemcy)

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż instalacji elektrycznych (stare lub nowe budownictwo)
  • Ogólne instalacje elektryczne, podłączanie oświetlenia
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe w jednym z zawodów; elektryk/elektromechanik/elektronik (warunek konieczny)
  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • Min. PODSTAWOWA znajomość niemieckiego (warunek konieczny)
  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Aktualne uprawnienia SEP (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (17 euro brutto/godzina)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Dział techniczny