eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Belgia › Elektryk

Kto szuka:

Eryk Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektryk

Lokalizacja:

Belgia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało:
  • Wykonanie instalacji elektrycznych wg specyfikacji technicznej projektu i zaleceń klienta oraz na wysokim poziomie jakościowym
  • Wykonanie prac montażowych na wysokim poziomie jakościowym oraz dbałość o komponenty i części wykorzystane podczas realizacji projektu
  • Prowadzenie działań modernizacyjnych w zakresie instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej
  • Możliwość zostania "Coachem" dla Stażystów przypisanych do Ciebie na projekcie po 6 miesiącach od zatrudnienia

Wymagania stawiane pracownikowi:

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe min. zawodowe
  • Doświadczenie przy montażu rozdzielni lub instalacjach elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane VCA

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę dla firm podwykonawczych
  • Stałą opiekę i wsparcie polskojęzycznego brygadzisty oraz Key Account Engineera
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, dodatek do pracy za granicą + diety)
  • Zakwaterowanie oraz dojazd na projekt
  • Zakwaterowanie wyposażone w Internet
  • Odzież robocza oraz niezbędne narzędzia do pracy
  • Program poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić do 2.000 PLN za każdą osobę poleconą do pracy
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz – długotrwała współpraca
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie na wielu projektach zagranicznych
  • Odpowiedzialność i samodzielność w powierzonym zakresie
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie Twojej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Spotkania integracyjne, dofinansowanie do szkoleń, kursów, studiów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Eryk Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna