eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › Elektryk

Kto szuka:

IMS GmbH

Stanowisko:

Elektryk

Lokalizacja:

Niemcy, Hamburg

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych;
  • Podłączanie i naprawa włączników, przełączników elektrycznych, gniazd wtykowych i oświetlenia;
  • Prace budowlane;
  • Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych;
  • Rozprowadzanie kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania;
  • Montowanie szaf sterowniczych;
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych, konserwacja, renowacja oraz montaż urządzeń sterowniczych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Mile widziane:
  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w zawodzie elektryka;
  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje w zawodzie;
  • Podstawowa / komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • Prawo jazdy i własny samochód na dojazd do pracy.

Firma oferuje:

Praca na pełen etat, niemiecka umowa o pracę, długoterminowe projekty w całych Niemczech.

Stawki (w zależności od doświadczenia):

  • Od 15.00 € brutto za godzinę pracy;
  • Dieta od 45-60 € netto za dzień pracy.
Dodatkowo:
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne;
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe) z dostępem do kuchni i Internetu;
  • Nowe wyposażenie ochronne (ubranie, buty, kask i inne akcesoria);
  • 25 dni urlopu w roku + system Zeitkonta;
  • Dodatki za nadgodziny (25%);
  • Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld (premie świąteczne, urlopowe);
  • 200 € premii za polecenie nowego pracownika;
  • Opiekę polskich koordynatorów na czas zatrudnienia;
  • Indywidualny termin wyjazdu, dostosowany do potrzeb pracownika;
  • Długoterminową pracę (z możliwymi nadgodzinami);
  • Możliwość pobierania bieżących cotygodniowych zaliczek oraz diet;
  • Pomoc z językiem, np. przy wizytach lekarskich, w sprawach urzędowych, w organizacji Kindergeld.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: IMS GmbH

branże: Produkcja / Przemysł