PracaOferty pracy Wackersdorf › Elektromonter, elektryk, montaz kabli, tras kablowych, oswietlenia od 13,50 netto + kwatera

Kto szuka:

luckywork personalservice GmbH

Elektromonter, elektryk, montaz kabli, tras kablowych, oswietlenia od 13,50 netto + kwatera

Lokalizacja:

Wackersdorf

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie dla naszego klienta w miejscowosci 92442 Wackersdorf szukamy na poniedzialek  pracownika do montazu instalacji elektrychnych (szkoly, szpitale, hale przemyslowe). Firma klienta prowadzi akzualnie kilka zlecen na terenie miasta. Od kandydatow wymagane sa uprawnienia do pracy na zwyżkach/podnosnikach koszowych. Szukamy osoby mobilnej z wlasnym srodkiem transportu, ktora bedzie potrafila zrozumiec podstawowe polecenia i informacje w jezyku niemieckim. Praca dlugoterminowa. W przyszlosci na innch projektach mozliwe podwyzki.

Oferujemy:

• Niemiecką umowę o pracę - stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony

• Konkurencyjne wynagrodzenie: Stawka od 13,50-14,50€ netto

• Bezpłatne zakwaterowanie: Komfortowy, jednoosobowy pokój w bliskim sąsiedztwie miejsca pracy z dostępem do kuchni i internetu

• Dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe

• Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy

• Brak ZeitKonta – Konta czasu pracy- wszystkie godziny wypłacane na bieżąco

• Długotrwałe zlecenia: Zapewniamy stabilność i kontynuację pracy na dłuższy okres

• Polska obsługa: Nasz przyjazny zespół zapewnia wsparcie w Pana rodzimym języku

Wymagania stawiane pracownikowi:

-doswiadczenie zawodowe i/lub wyksztalcenie jako elektryk, elektromonter

-uprawnienia do pracy na podnosnikach koszowych/zwyzkach

-wlasny samochod (nie jest wymagany, ale mile widziany)

-znajomosc podstaw jezyka niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: luckywork personalservice GmbH

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura