eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Niemcy › ELEKTROMONTER / ELEKTRYK

Kto szuka:

Stal-Krak Sp. z o.o.

Stanowisko:

ELEKTROMONTER / ELEKTRYK

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

CHCESZ WYJECHAĆ DO PRACY W NIEMCZECH,
ALE NIE ZNASZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO?

TO NIE PROBLEM !

Oferujemy:

  • pracę od zaraz i bez konieczności znajomości języka niemieckiego [polska załoga, polski brygadzista ]
  • długoterminową współpracę -  zatrudnienie przez cały rok
  • umowę polską na pełen etat , oddelegowanie na podstawie A1
    rekrutacja i zatrudnienie odbywa się zdalnie, chętnych zapraszamy również  do naszego biura w Krakowie
  • pracę bez konieczności znajomości języka niemieckiego (polska załoga, polski prowadzący)
  • wynagrodzenie  2200€ - 2800€  netto / m-c  uzależnione od umiejętności  i  doświadczenia
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • pełne ubezpieczenie zdrowotno-emerytalne płacone w Polsce – od podstawy 7 824 zł.
  • podatek dochodowy płatny w Niemczech-możliwość zwrotu w rozliczeniu rocznym
  • elastyczne zjazdy do Polski ( ustalane z przełożonym ) -  urlop wypoczynkowy płatny w €
  • wyjazd i zjazd z kontraktu – na koszt pracodawcy
  • bezpłatne zakwaterowanie - w pełni wyposażone mieszkania , środki czystości, pościel, internet
  • bezpłatny transport praca-dom-praca, na miejscu do dyspozycji auto
  • zjazd na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia na koszt pracodawcy
  • opiekę niemieckojęzyczną przez cały okres pobytu w Niemczech  (meldunki, urzędy, bank, nieoczekiwane zdarzenia w Niemczech takie jak choroba czy wypadek )
  • premię za polecenie nowego pracownika ( min. 3 m-c pracy )

Obowiązki :

  • montaż instalacji elektrycznych w nowych obiektach użyteczności publicznej
  • montaż tras kablowych
  • układanie i podłączanie kabli, przewodów
  • wykonywanie instalacji podtynkowych wraz z bruzdowaniem i osadzaniem puszek
  • montaż i podłączanie rozdzielnic niskiego napięcia, skrzynek rozdzielczych, puszek rozgałęźnych
  • montaż i podłączanie urządzeń instalacji niskiego napięcia i sterowania
  • montaż osprzętu energetycznego ( gniazda, wyłączniki, lampy, silniki, domofony, czujki p-poż. )

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym, elektromonterskim
  • doświadczenie zawodowe przy pracach na obiektach przemysłowych, mieszkaniowych
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych , elektronicznych, planów rozdzielnic
  • uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń do 1 kV

Oczekiwania :

  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • sumienność i obowiązkowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • wytrzymałość fizyczna
  • samodzielność

Informacje dodatkowe :

  • podatek dochodowy płatny w Niemczech – możliwość zwrotu w rozliczeniu rocznym
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne płacone w Polsce od kwoty min. 7824 zł
  • możliwość ubiegania się o świadczenia rodzinne  – KINDERGELD
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego w PZU

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Kucharz/Kucharka Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Kucharz, szwedzka umowa

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Stal-Krak Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura