eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Austria › CIEŚLA

Kto szuka:

ImpactJob

Stanowisko:

CIEŚLA

Lokalizacja:

Austria, Tyrol

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•  Wykonywanie konstrukcji szalunkowych i zbrojarskich
•  Przygotowywanie szalunków i form do betonowania
•  Montowanie i demontowanie szalunków
•  Wykonywanie zbrojeń betonowych
•  Dokładne czytanie i interpretacja rysunków technicznych
•  Praca z narzędziami i maszynami budowlanymi

WYMAGANIA:

•  Min. 2 letnie doświadczenie w zawodzie betoniarza
•  Znajomość języka niemieckiego – mile widziana
•  Własny samochód na dojazd - warunek konieczny

ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z austriackim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (17,10 € brutto/godzina + 26,4 € netto diety)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez CV
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: ImpactJob

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura