eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Norwegia › Blacharz Dachowy Norwegia

Kto szuka:

EastGate Recruitment

Stanowisko:

Blacharz Dachowy Norwegia

Lokalizacja:

Norwegia, Oslo

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Bergen

Długotrwała umowa na warunkach norweskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Obowiązki:

  • Wykonywanie pokryć dachowych z wykorzystaniem materiałów dekarskich m.in.: dachówek, blacho-dachówek, kamienia, stali nierdzewnej
  • Wykonywanie czynności naprawczych pokryć dachowych
  • Obróbka i wyginanie blachy do pokrycia dachów
  • Montaż rur spadowych i prace wykończeniowe

Oferujemy:
norweska umowa i pełne świadczenia socjalne.
od 240 (NOK) za godzinę Brutto
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie - koszt: 5000 Nok miesięcznie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:
w temacie prosimy wpisać "Blacharz Dachowy Norwegia"

Wymagania stawiane pracownikowi:

 komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie na stanowisku blacharza

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-30

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: EastGate Recruitment

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura